Patrizia Pepe co to za marka

Co to za marka?

Patrizia Pepe to marka, która została założona w 1993 roku z inicjatywy włoskiego przedsiębiorcy Claudia Orrea, który do dziś jest prezesem firmy. Osobą, która jest odpowiedzialna od początku za kolekcje modowe tej marki, jest jej dyrektor kreatywna Patrizia Bambi. Firma ma siedzibę we Florencji i wyróżnia się charakterystycznym logo z muchą. Prowadzi sprzedaż przez internet, ale posiada także sieć butików, nie tylko we Włoszech, ale i w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Niemczech czy Japonii. Największą popularnością jednak cieszy się wciąż głównie we Włoszech.

Co oferuje Patrizia Pepe?

Patrizia Pepe oferuje przede wszystkim markową odzież, która klasyfikowana jest jako moda ze średniej i wyższej półki. W firmowym sklepie internetowym produkty są podzielone na szereg kategorii, a więc na nowości, odzież, obuwie, torebki, akcesoria, uroczystości oraz beachwear, czyli stroje kąpielowe, zobacz kolekcję marki https://mybaze.com/pl/katalog/patrizia-pepe/. Produkty dedykowane są kobietom o konkretnej sylwetce, a rozmiarówka obejmuje numery od 42 do 44. Ubrania w rozmiarze 46 dostępne są tylko dla klientek z północy Europy. Stronę można wyświetlić w kilkudziesięciu językach, w tym polskim. Kolekcje Patrizia Pepe są doskonałym połączeniem minimalizmu oraz perfekcji stosowanych dodatków. Rzeczy są zawsze praktyczne, oryginalne, nowoczesne i eleganckie, a także harmonijnie dopasowane do każdej pory dnia.

Kobieta według Patrizia Pepe

Odzież i akcesoria Patrizia Pepe są tworzone z myślą o kobietach dynamicznych, zmysłowych, rozchwytywanych, ale także rockandrollowych. Kobieta Patrizia Pepe to kobieta wyróżniająca się nowoczesnością i będące zawsze na bieżąco z duchem czasu, lecz nigdy nieprzesadzająca. Jeśli zostaje zauważona to tylko dlatego, że jest po prostu elegancka i kobieca. Firma potrafi w mgnieniu oka tworzyć ikoniczne i oryginalne stroje, które są później doceniane i rozpoznawalne. Patrizia Pepe zawsze trzyma rękę na pulsie, wie, co dzieje się na rynku i jakie są nowe trendy modowe i zawsze jest gotowa dostosowywać swoją ofertę do zmian w trendach oraz ją wzbogacać.

Patrizia Pepe umiejętnie łączy materiały i fasony. Każda kreacja robi wrażenie, bez względu na to, czy jest wykonana z aksamitu, lamy czy jedwabiu. W kolorach przeważa czerń, ale dla wzmocnienia efektu pojawia się beż, szarość, żółć, granat czy fiolet. Ważne są jednak również detale i style. Każdą stylizacją Patrizia Pepe pokazuje, jak nosić klasyczne rzeczy, by wyglądały nowocześnie. Odzież i akcesoria Patrizia Pepe to więc wyjątkowe elementy kobiecej garderoby, które można spotkać w szafach wielu Włoszek, ale i nie tylko, bo na całym świecie można kupić produkty tej marki. Oczywiście takie markowe i eleganckie rzeczy do tanich nie należą. Mogą sobie na nie pozwolić tylko panie z grubszym portfelem.

Patrizia Pepe – opinie o marce

Patrizia Pepe cieszy się bardzo dobrymi opiniami przede wszystkim wśród Włoszek, które chętnie sięgają po jej produkty. Dobre opinie marka ma również wśród klientek z Polski. Zawdzięcza je temu, że każda rzecz wykonana jest z największą pieczołowitością i sercem. Ubrania tej marki noszą przede wszystkim kobiety sukcesu i największe fashionistki, ceniące sobie oryginalne, modne i markowe stylizacje oraz zawsze elegancki i zmysłowy wygląd. O Patrizia Pepe można dowiedzieć się więcej z mediów społecznościowych oraz z opinii w sklepach, w których dostępne są produkty tej marki. Na pewno warto rozważyć zakup odzieży i akcesoriów Patrizia Pepe, jeśli tylko pozwala na to stan naszego konta.
Źródło, zobacz więcej o marce Patrizia Pepe

https://it.wikipedia.org/wiki/Patrizia_Pepe
https://mybaze.com/pl/blog/patrizia-pepe-oryginalne-torebki-buty-i-sukienki-wloskiej-marki/